קונטקט נושם – סדנת קונטקט ונשימות עם איליה ואירה

"קונטקט נושם" – סדנה עם איליה דומנוב ואירה ברקוביץ

איליה ואירה עומדים לקחת אתכם למסע המפגיש שני עולמות – קונטקט ועבודת נשימות (ריברסינג) העוסקים במודעות, חיבור, הקשבה וגילוי.

קונטקט-אימפרוביזציה היא טכניקת תנועה המבוססת על מגע, הקשבה ותקשורת בין שני אנשים המפתחת יכולות לא מילוליות ליצירת קשר פתוח כנה. דרך הגוף ניתנת לנו הזדמנות מהנה וישירה לבדוק את עצמינו במפגשים שלנו עם אנשים שונים: כיצד אנחנו קוראים את מי שעומד מולנו, באלו דרכים אנחנו יכולים לגשת אל האדם על מנת לפתוח דיאלוג. באמצעות הקונטקט נתחבר למקום הספונטני שלנו, החי, היצירתי.

שיטת הריברסינג מבוססת על טכניקות עתיקות יומן שהיו חלק מטכסי ריפוי,שחרור,טיהור והתקדשות. ריברסינג הוא טיפול חוויתי, ( Rebirthing- התחדשות דרך נשימה)  רב-עוצמה, לשחרור מתחים, חסימות, לריפוי הגוף והנפש. תהליך ההרפיה מלווה בצלילי כלי נשיפה אוסטרלי דידגירידו . צלילים המאפשרים להיכנס למימד תודעתי אחר שבו פוטנציאל לריפוי,ריכוז והקשבה פנימית עמוקה.

באמצעות הקונטקט נחדד את חווית הכאן ועכשיו, ההקשבה והפתיחות ונפתח דלת למפגש עם האני הפנימי שלנו. באמצעות הריברסינג נצלול עוד פנימה, לשיכבה עמוקה עוד יותר, מעבר לגוף הפיזי.

על המנחים:

איליה דומנוב -

שחקן, יוצר ומורה. למד במוסקבה משחק ותיאטרון, חי בתל אביב משנת 2005.       

עובד בעשור האחרון כמורה לקונטקט וקונטקט אימפרוביזציה, מופיע ויוצר בישראל, רוסיה וברחבי אירופה. איליה משלב ומביא להוראת הקונטקט את הרקע שלו במשחק, אימפרוביזציה, קונטקט אימפרוביזציה ואומנות המופע.  

בשנים האחרונות, איליה השתתף במספר הפקות עצמאיות בישראל באירופה, יצר עבור עצמו ובשיתוף עם הכוריאוגרפית והרקדנית אילנית תדמור, איתה גם הקים את מרכז PLAY לאימפרוביזציה ואומנות המופע שם הוא גם מלמד ומביים את האנסמבל. במקביל עובד עם תיאטראות "מלינקי" ו"תמונע" כשחקן.

אירה ברקוביץ -

מטפלת ייחודית בפסיכותרפיה  הוליסטית, גוף נפש. בוגרת מכללת "רידמן" , מנחה קבוצות לרברסינג, דמיון מודרך ומדיטציה. מטפלת בהילינג, רפלקסולוגיה, טווינה וכל סוגי העיסוי (שוודי,רקמות עמוק, איורוודי,עיסוי תינוקות ונשים הרות). משלבת את הכלים הטיפוליים עם סאונד תראפי : כלי נשיפה אוסטרלי  דיגירידו וקערות טיבטיות.

הסדנה תתקיים בסטודיו ברח' טברסקי 8, תל אביב,  בימים חמישי עד שבת 12-14/08, בין השעות:

חמישי 19:00-22:00, שישי 11:00-15:00, שבת 11:00-18:00.

עלות הסדנה:

700 ₪ (650 ₪ בהרשמה מוקדמת עד ה01/08 ולתלמידי הסטודיו).

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.