Playful Life – סדנה ביוון

אימפרוביזציה היא היכולת לרקוד את הרגע ולהרגיש את האושר שהרגע מציע. זוהי שפת אמנות התושייה, המאפשרת חיבור בין הגוף והנשמה, כך שכל אחד יכול להשתמש בשפה זו.
המפתח נמצא במציאת האיזון שבין היכולת שלנו ללמוד להקשיב לפרטים הקטנים, להקשיב פנימה, ובו זמנית להישאר ערניים ומתקשרים עם החלל, המוסיקה והפרטנר, אם בזוג או בקבוצה. המקום של האיזון הוא חמקמק, הוא מאלץ אותנו לתרגל את היכולת להשתנות ביחס לכל רגע נתון ולקלוט את כל מה שהסביבה משדרת לנו, להיות פתוחים בכל החושים, ואז לעכל ולקבל החלטה מה עושים, מה נכון לנו פנימה. זאת מהות האימפרוביזציה, בריקוד כמו גם בחיים.
האימפרוביזציה מעוררת ומחדשת לנו את החוויה שלנו על עצמנו, על גופנו ועל חיינו. כל אחד מחפש את הריקוד שלו, את הדרך שבה הוא מבטא את עצמו, את התנועה שהיא שלו.הגוף שלנו הוא מקום קסום שדרכו ניתן להתחבר לתקשורת, לאיזון, לשמחה, לפתיחות ולגילוי אפשרויות חדשות בחיים.

הסדנה בת 4 ימים, תתקיים בסוכות 22-25 בספטמבר 2018. הסדנה משלבת חקירה תנועתית, עבודת גוף, תרגול של הקשבה ותקשורת מנקודת מבט חדשה, המאפשרים לנו התבונות והרחבת גבולות על המפגש שלנו עם עצמנו, עם פרטנר ועם הסביבה, דרך איכויות של פלייפולנס (משחקיות), חקירה, סקרנות ושמחה. המתנה הגדולה של האימפרוביזציה שהיא נוגעת בתהליכים עמוקים של שינוי בדרך שהיא פשוטה ויש בה הרבה הנאה והנעה.

התרגילים בסדנה מאפשרים למידה על איך להרחיב את האפשרויות שלנו, לצאת מההרגל אל הלא מוכר. או, במלים אחרות להרחיב את החופש שלנו לבחור. ככל שהגבולות שלנו והיכולות שלנו יגדלו ונתאמן על הנוכחות ברגע, כך הבחירות שלנו ברגע האמת תהינה יותר מדויקות לנו.

למידע המלא על הסדנה, לוח זמנים, ועוד: לחץ כאן

על המרכז

מרכז טאוס הינו מרכז ללימודי זן, מדיטציה ויוגה המפגיש בין בודהה לזורבה היווני.
במרכז פועלים בר-קפה ומסעדה המשרתת את אורחי המרכז ואת באי הסדנאות. מוסיקה, מסיבות ריקודים ספונטאניות או כוס אוזו אל מול שקיעה מרהיבה הם חלק מתפריט המסעדה, המהווה נקודת מפגש מלאת חופש לאנשי האי ואורחים מרחבי העולם.
המרכז ניצב על גבעה המשקיפה לים כחול ולנוף מרהיב מכל צדדיה, עטופה בכיפת שמיים ענקית, באי פארוס, על כפרי הדייגים הציוריים שלו, חופיו החוליים ואווירת הפשטות והשקט של אי יווני.

עלות הסדנה וחבילת לינה
הסדנה מוצעת כחבילת סדנה + לינה הכוללת 5 לילות בבית מלון משפחתי, פשוט ונקי, במרחק נסיעה קצר מהמרכז. מחירי הלינה ובעקבותיהן מחירי החבילות משתנות בהתאם לבתי המלון.

מלון

עלות לחדר לבד

עלות לשניים בחדר

אליאנה

615 יורו

540 יורו

כריסטיאנה

590 יורו

540 יורו

מרגריטה

755 יורו

663 יורו

אגרבלי

850 יורו

740 יורו

 ** כל המחירים בטבלה כוללים גם את עלות הסדנה+5 לילות לינה +ארוחות בוקר וצהריים

קישורים לבתי המלון, בעמוד הסדנה מצד ימין למטה:

אפשרויות לינה במסגרת החבילות

הגעה לאי

כדי להגיע לאי יש להגיע תחילה לאתונה, ומאתונה ממשיכים לאי הקסם פארוס.

טיסות לאתונה אפשריות עם כמה חברות: אל על, agean air, ארקיע.

הבדל של יום לכאן או לכאן מאפשר לעיתים הבדלים משמעותיים במחיר, אז מי שיכול להתגמש יכול להרוויח מכך.

מאתונה לפארוס ניתן להגיע בטיסה בת חצי שעה, או במעבורת של כחמש שעות. הטיסה יקרה יותר, אך מאפשרת הגעה מהירה יותר לאי, לעומת המעבורת שהיא איטית אך זולה יותר.

קישורים לאתרי חברות התעופה:

אגיאן איר http://en.aegeanair.com/

אל על http://www.elal.co.il/

ארקיע arkia.co.il

**רצוי לשכור רכב או קטנוע על מנת להקל את התנועה באי.

לקבלת מידע נוסף נא להשאיר פרטים בטופס או לפנות אלינו ישירות בטלפון 052-3437192

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון (חובה)

תוכן ההודעה

[hidden hidden-705 "חופשה בפארוס"]